ODKUP POHLEDÁVEK
SPRÁVA POHLEDÁVEK
INKASO POHLEDÁVEK

MANDÁTNÍ SPRÁVA POHLEDÁVEK

Pro koho je mandátní správa pohledávek vhodná?

Pokud každý měsíc vystavujete velké množství faktur a platební morálka zákazníků je neuspokojivá nebo když své peníze máte uloženy ve zpožděných nebo nezaplacených fakturách Vašich klientů a neustále musíte kontaktovat své odběratele, kteří i po opakovaném apelu neplní své finanční závazky, pak je pro vás vhodným řešeným využití služby mandátní správy pohledávky. Jedná se o vztah (který je založen na vzájemné důvěře a je charakterizován jako dlouhodobý) mezi věřitelem a inkasní agenturou. Je to nejúčinnější a ve svém důsledku také cenově nejdostupnější řešení Vašich pohledávek. Zvláště ve finančním sektoru platí pořekadlo o tom, že čas jsou peníze. A neustálé časové prodlevy, které jsou způsobené čekáním na peníze, které Vám patří, vedou k dalšímu zadlužování a neefektivnosti podnikání.

Jaké služby poskytujeme v rámci mandátní správy pohledávek?

Pokud nemáte vyřízené pohledávky a hledáte společnost, která by vám zajistila kompletní správu pohledávek, jste na správné adrese. Neváhejte a informujte se u nás. Naše společnost vám nabízí správu pohledávek formou mandátní smlouvy. Danou pohledávku vykoupíme, nabízíme ale také její monitoring a také zastoupení při insolvenčním řízení. Pokud budete mít zájem, poskytujeme také konzultace a právní poradenství.

Spektrum naší pomoci je velmi široké

Potřebujete pomoci s vymáháním pohledávky? Pomůžeme vám, ať už jste banka, obchodní společnost, fyzická osoba podnikatele nebo běžný občan. Naše společnost je schopná vymáhat celá portfolia pohledávek, která mají stejné znaky, jakož i jednotlivé specifické pohledávky. Jsme firmou, která je svými efektivními kroky schopna vést k inkasu pohledávky či jenom k činnosti, kterou klient vyžaduje, může se jednat například o mimosoudní vyrovnání. Naše vzájemná spolupráce je podložena mandátní smlouvou, která má jasná ustanovení. Pokud dojde k mimosoudnímu vymáhání, neúčtujeme si žádné poplatky předem, ale jenom sjednanou výkonnostní provizi z daného uskutečněného inkasa.

Komunikace s klientem

Je samozřejmostí, že náš zákazník bude o stavu vymáhání průběžně informován, a to v termínech, které budou předem dohodnuty.